0546 289 2073

Sosyal Medyada Biz}

Kafaya Sülük Koydurmak

Kafaya Sülük Koydurmak

Kafaya Sülük Koydurmak

Uzun yıllardan beri insanların sıkça kullandığı Kafaya Sülük Koydurmak tekniği oldukça başarılı bir yöntem olmaktadır. Özellikle toplardamarları temizleme amacıyla kullanılan sülükler bu damarlarda oluşan tıkanıklıkları da gidermektedir. Bunun yanı sıra salgıladıkları enzimler sayesinde de birikmiş kanın sulandırmaktadır. En derin tabakalarda bulunan kirli kanı bile emebilmektedirler.

Farklı nedenlerden dolayı kafaya koyulan sülükler tedaviye destek amaçlı da kullanılmaktadır. Baştaki çeşitli bölgelerde oluşan travmalar neticesinde görülen gözyaşı kanalı tutulması, göz tansiyonu, katarakt başlangıcı gibi farklı hastalıkların tedavisi için de kafaya sülük koyulmaktadır. Bu hastalıklar bazı hassas bölgelere yakın olarak ilerlediğinden dolayı ağır ilaç kullanımı da sakıncalı olmaktadır. Sülük tedavisiyse bilinen en etkili ve doğal yol olduğundan dolayı tercih edilmektedir.

Kafaya Sülük Koydururken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kafaya Sülük Koydurmak yöntemini uygularken dikkat edilmesi gereken bazı hastalıklar vardır. Özellikle anemi, yani kansızlık sorununuz varsa, sülük kullanımı sizin için sakıncalı olacaktır. Bunun yanı sıra kısa süre içerisinde kullandığınız kan sulandırıcı ilaçlar ve pıhtılaşmayı engelleyen hastalıklar sülük uygulamasını yapmamanız için yeterli nedenlerdir.

30 Mart 2019
246 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN