0546 289 2073

Sosyal Medyada Biz}

Evde sülük tedavisi

Evde sülük tedavisi

Evde sülük tedavisi

Sülük tedavisi uygulaması yapmak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken bazı önemli prosedürler bulunmaktadır. Tüm uygulamalar mutlaka deneyimli bir doktor yardımı ile yapılmalıdır. Bu tedavi sırasında temizlik ve hijyen kurallarına uyum sağlamak oldukça önemlidir. Eğer temiz bir ortam sağlanmazsa tedavi sırasında olumsuz sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.

Evde sülük tedavisi yapmak için ilk önce tedavi olunacak bölge temiz su ile temizlenmelidir. Bu işlemin sonrasında ılık su ile yıkamak gereklidir. İkinci aşama olarak ile şırıngaya sülük çekilir ve uygulayacağınız bölgeye şırınga ucunu tutmalısınız. Ardından ısırma prosedürü yapılır. Şırıngayı attıktan sonra ise tahta kaşık ile sülüğü uygulanacak bölgeye yerleştirmelisiniz. Sülüklerin istediğiniz şekilde hareket etmesi için sargı bezi kullanmanız gerekecektir.

Eğer daha önce hiçbir sülük tedavisi yapmadıysanız kendi başınıza bu işlemi gerçekleştirmek önerilmemektedir. Mümkünse uzman doktor yardımıyla işlemleri yaptıktan sonra evde sülük tedavisini gerçekleştirin. Aksi halde istenmeyen sonuçlar ile karşılaşmanız kaçınılmaz olacaktır. Bu sebeple deneyimli biri olmadığı sürece evde sülük tedavisi yaptırmanız tavsiye edilmemektedir.

19 Mart 2019
314 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN